Eurodent – sieť zubných ambulancií

logo-eurodent-Chtelnica

objednajte sa online prostredníctvom nášho jednoduchého formulára

služby

Preventívna prehliadka

Preventívna prehliadka je často vnímaná ako zbytočnosť, ale v skutočnosti predstavuje kľúč k udržaniu ústneho zdravia. Táto služba nie je len o kontrole; je to základný krok k prevencii a zachovaniu zdravého úsmevu.

Read more
Protetika

Naša zubná klinika ponúka špičkové protetické riešenia pre pacientov s chýbajúcimi, poškodenými alebo neopraviteľnými zubami. S modernými technikami vytvárame zubné náhrady, ktoré obnovujú funkčnosť

Read more
Endodoncia

Naša zubná klinika poskytuje expertné služby v oblasti endodoncie. Tento zákrok je nevyhnutný, keď zubný kaz dosiahne zubný nerv. Cieľom je zachovať prirodzený zub a eliminovať bolesť.

Read more
Bielenie zubov

Naša klinika ponúka bezbolestné bielenie zubov technikou Beyond Whitening. Zahŕňa konzultáciu, čistenie a použitie špeciálneho bieliaceho gélu s osvetlením lampou.

Read more
Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je nevyhnutná pre zdravý úsmev. Ponúkame dôkladné čistenie zubov na odstránenie kameňa a povlaku, čo pomáha predchádzať kazom a chorobám ďasien. Odporúčame navštíviť aspoň 2x ročne.

Read more
Záchovná stomatológia

Záchovná stomatológia sa zameriava na prevenciu, včasnú diagnostiku a komplexnú liečbu zubného kazu a ochorení ďasien, vrátane výplní a endodontických zákrokov.

Read more
Skúsený stomatologický tím

O váš zdravý úsmev sa postará kvalifikovaný zubný tím s viac ako 20 ročnými skúsenosťami

Ľudský prístup

Spokojnosť našich pacientov je u nás na 1. mieste. Preto pristupujeme ku každému individuálne, s cieľom poskytnúť čo najlepšie riešenie.

Najmodernejšie technológie

V našej klinike máme len najmodernejšie technológie a zariadenia( RTG), vďaka čomu vieme našim klientom ušetriť čas.

Otvorené každý deň

Sme vám k dispozícií každý deň
od 8:00 h. do 20:00 h., aj počas víkendov a sviatkov. (Výnimkou sú Vianoce a Nový rok)

Preventívna prehliadka zdarma

Využite jedinečnú ponuku našej zubnej kliniky: vaša prvá preventívna prehliadka je u nás úplne zdarma a bez akýchkoľvek doplatkov!

Termín bez dlhého čakania

Objednajte sa bez čakania, u nás máte termín takmer okamžite.

Neodkladajte starostlivosť o váš úsmev!
Zavolajte nám ešte dnes a zarezervujte si svoju cestu k zdravým a krásnym zubom

novinky

 • Dentálna hygiena ako vstupná brána pre celkové zdravie

  Dentálna hygiena ako vstupná brána pre celkové zdravie Dentálna hygiena je často podceňovaná, no jej význam pre celkové zdravie je neoceniteľný. Pravidelná starostlivosť o ústa a zuby nielenže prispieva k zdravému úsmevu, ale má aj zásadný vplyv na celkové zdravie organizmu. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo je dentálna hygiena taká dôležitá a

  11. June 2024
  Čítať viac
 • Trhanie zubu

  Vytrhnutie zuba je bežná zubná procedúra, potrebná v prípadoch ako je poškodenie zuba, infekcia, alebo potreba uvoľniť miesto pre ortodonciu

  7. February 2024
  Čítať viac