Eurodent – sieť zubných ambulancií

logo-eurodent-Chtelnica
Preventívna prehliadka

Preventívna prehliadka je často vnímaná ako zbytočnosť, ale v skutočnosti predstavuje kľúč k udržaniu ústneho zdravia. Táto služba nie je len o kontrole; je to základný krok k prevencii a zachovaniu zdravého úsmevu.

Protetika

Naša zubná klinika ponúka špičkové protetické riešenia pre pacientov s chýbajúcimi, poškodenými alebo neopraviteľnými zubami. S modernými technikami vytvárame zubné náhrady, ktoré obnovujú funkčnosť

Endodoncia

Naša zubná klinika poskytuje expertné služby v oblasti endodoncie. Tento zákrok je nevyhnutný, keď zubný kaz dosiahne zubný nerv. Cieľom je zachovať prirodzený zub a eliminovať bolesť.

Bielenie zubov

Naša klinika ponúka bezbolestné bielenie zubov technikou Beyond Whitening. Zahŕňa konzultáciu, čistenie a použitie špeciálneho bieliaceho gélu s osvetlením lampou.

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je nevyhnutná pre zdravý úsmev. Ponúkame dôkladné čistenie zubov na odstránenie kameňa a povlaku, čo pomáha predchádzať kazom a chorobám ďasien. Odporúčame navštíviť aspoň 2x ročne.

Záchovná stomatológia

Záchovná stomatológia sa zameriava na prevenciu, včasnú diagnostiku a komplexnú liečbu zubného kazu a ochorení ďasien, vrátane výplní a endodontických zákrokov.